KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13382326

nr 1338 2326

Wilhelm Behm

(1859-1934), Sverige

Oljemålning, Skogslandskap. Signerad, daterad 1922. Olja på duk, 31x22 cm

Wilhelm Behm, svensk målare född 1859, död 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:08:42

15/7 08:44:18 1      Vinnande bud

Wilhelm Behm

Läs mer om Wilhelm Behm